E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Szkoła Pamięta PDF Drukuj Email
Po raz kolejny nasza społeczność szkolna wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”.  Celem tej akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ramach tej akcji zbieraliśmy białe i czerwone znicze- światełka pamięci, które dzięki oddziałowi TVP Rzeszów zapłonęły na polskich cmentarzach we Lwowie. Nasi uczniowie,  uczestnicząc  w ogólnopolskiej kampanii BohaterOn, w czasie zajęć wspominali powstańców biorących udział w Powstaniu Warszawskim. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu porządkowali opuszczone mogiły na parafialnym cmentarzu oraz zapalili znicze na grobach osób ważnych dla lokalnej społeczności.
Za udział w akcji nasza szkoła otrzymała podziękowania i pamiątkowy dyplom.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości