E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Konkurs Plastyczny kl.1 -3" Moja Ojczyzna" PDF Drukuj Email

W dniu 10 listopada został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas 1-3 pod tytułem „Moja Ojczyzna". W konkursie wzięło udział 48 osób, w tym nagrodzono i wyróżniono 24 prace. Tematyka dotyczyła piękna naszej Ojczyzny oraz Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Technika prac była dowolna i zaskoczyła różnorodnością wykonania. Siedmiu uczniów zostało nagrodzonych książkami, a 17 uczniów wyróżniono pamiątkowymi dyplomami. Nagrody i wyróżnienia wręczyła pani dyrektor Mirosława Wydro. Wszystkie prace uczniów zostały wystawione na tablicach demonstracyjnych na korytarzu szkoły. Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali również słodki poczęstunek.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości