E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wyjazd do teatru klasy Ia PDF Drukuj Email
W ramach tygodnia tematycznego „Aktorzy w teatrze lalek”, 5 kwietnia br. uczniowie klasy I a uczestniczyli w wyjeździe do Teatru Maska w Rzeszowie. W ramach wizyty w teatrze najpierw obejrzeli spektakl pt.: „Brzydkie Kaczątko”, po czym uczestniczyli w lekcji teatralnej pt.: „Lekcja w Muzeum Lalek Teatralnych czyli mali aktorzy w przenośnym kuferku.” Uczniowie mieli okazję zapoznać się ze zbiorami Muzeum Lalek Teatralnych Teatru Maska oraz spróbować wcielić się w rolę aktorów-lalkarzy.
Każdy chętny uczeń miał możliwość odgrywania ról różnymi rodzajami lalek: marionetkami, kukłami, pacynkami. Wszyscy zgodnie przyznali, że „ożywianie” lalek jest trudnym zadaniem. Przy okazji wizyty w teatrze uczniowie poznali również zawody związane z teatrem, dowiedzieli się czym zajmują się: aktorzy, scenarzyści, kostiumografowie oraz w jaki sposób powstają lalki.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości