E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Kraina Kreatywności PDF Drukuj Email
W bieżącym roku szkolnym klasy 4a, 5a, 7b oraz 8a przystąpiły do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocja. Projekt ten wspiera rozwój emocjonalny i społeczny dzieci i młodzieży. 30 października zakończyła się realizacja pierwszego modułu Projektu- Kraina Kreatywności. W ramach działań projektowych uczniowie wzięli udział w zajęciach w oparciu o wybrane materiały przygotowane przez Organizatora. Celem tych zajęć było rozbudzanie wiary dzieci we własne możliwości, rozwijanie kreatywności oraz integracja zespołów klasowych. W trakcie zajęć uczniowie kl. 4 wypowiadali się na temat swoich mocnych stron, słuchali bajki pt. „Kropka” i obchodzili Dzień Kropki .
  Poznawali również elementy języka migowego i rozmawiali o empatii w stosunku do osób niepełnosprawnych, rozwijali swoją kreatywność tworząc przestrzenne obrazy z plastikowych zakrętek oraz „ożywiali” przyniesione przez siebie dary natury. W sali lekcyjnej zorganizowano kącik emocji -  uczniowie w specjalnych słoikach mogą pozbywać się opisanych przez siebie złych emocji oraz dzielić się opisaną radością.
To jeszcze nie koniec naszych przygód z emocjami. Z niecierpliwością czekamy na start kolejnego modułu – Kraina Wyobraźni.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości