E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Październik Miesiąc Bibliotek Szkolnych PDF Drukuj Email
W październiku obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Celem akcji było zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły i upowszechnianie czytelnictwa. Hasło tegorocznych obchodów to: „Baśnie i legendy z całego świata”. Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała  wystawę baśni i legend z całego świata. Grupy dzieci przedszkolnych  „najmłodsi uczniowie” – odwiedzały bibliotekę. Podczas zajęć dzieci wysłuchały baśni państw azjatyckich, europejskich i afrykańskich oraz poznały kulturę i obyczaje tych krajów. Klasy zerowe wysłuchały baśni, których bohaterami były zwierzęta oraz obejrzały wystawę książek o zwierzętach: „Światowy Dzień Zwierząt” . Klasa trzecia wzięła udział w konkursie czytelniczym  „Znam 50 baśni z całego świata”. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą znajomością baśni. Maksymalną liczbę punktów w konkursie zdobyły: Maja Krawiec, Zuzanna Skrzypek i Amelia Wojnarowska,  II miejsce wywalczył Kamil Pazdyk, III miejsce zdobyli Maciej Dybski i Magdalena Zgórniakiewicz
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości