E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Pasowanie na ucznia PDF Drukuj Email
W dniu 21 października br. w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy 1a. Uroczystość została zorganizowana z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią Covid-19. Po przywitaniu dyrekcji szkoły oraz przybyłych gości: Wójta Gminy Mielec p. Józefa Piątka, rodziców uczniów klasy 1a, a także przedstawicieli klasy 3a, pierwszoklasiści zaprezentowali część artystyczną, na którą składały się pięknie recytowane wiersze oraz piosenki. Uczniowie wykazali się wiedzą oraz dyscypliną i kulturą zachowania zgodnie z normami przyjętymi na tego typu uroczystościach.
 Po części artystycznej nastąpiło wprowadzenie Sztandaru Szkoły, odśpiewanie hymnu państwowego a cappella oraz złożenie Ślubowania, podczas którego uczniowie zobowiązali się między innymi do pilnej nauki, szacunku do innych, dbania o dobre imię szkoły oraz miłości do Ojczyzny. Po złożeniu Ślubowania nastąpiło uroczyste pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej w Chorzelowie przez Panią Dyrektor Mirosławę Wydro. Wydarzenie zakończyło się odebraniem przez pierwszoklasistów dyplomów ufundowanych przez szkołę oraz symbolicznych upominków przygotowanych przez Radę Rodziców klasy pierwszej. Ślubowanie i pasowanie to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie w kalendarzu szkolnym pierwszoklasistów, a ponieważ uroczystość ta była wspaniała i radosna, na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów, rodziców oraz społeczności szkolnej.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości