E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wizyta w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu PDF Drukuj Email
Uczniowie kasy 8 muszą dokonać wyboru szkoły ponadpodstawowej. Nie było to łatwe podczas zdalnego nauczania. Mogliśmy korzystać ze stron internetowych  szkół, uczestniczyć w wirtualnych targach edukacyjnych, jednak bezpośredni kontakt ze szkołą podczas tzw. „dni otwartych” jest zupełnie inny.
15 czerwca pojechaliśmy do Zespołu Szkół C K R w Rzemieniu.
 Budynki szkoły są otoczone pięknym, starym parkiem, w którym można odpocząć. W słoneczne i ciepłe dni odbywają się tam zajęcia. W parku jest też boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. W pobliżu stajni jest wybieg dla koni i  plac do jazdy konnej. Wokół szkoły są urokliwe stawy .
Dzięki życzliwości nauczycieli  zobaczyliśmy wiele maszyn rolniczych, które obsługiwali uczniowie szkoły przygotowujący się do zawodów takich jak  technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, mechanik-operator pojazdów  i maszyn rolniczych. Dowiedzieliśmy się, że najnowsze traktory mają klimatyzację i mogą być wyposażone w GPS. Oglądnęliśmy świetnie wyposażone pracownie i warsztaty, w których uczniowie zdobywają umiejętności i kwalifikacje do zawodu technik ogrodnik, technik żywienia i usług gastronomicznych, oraz technik weterynarii. Ta wizyta sprawiła, że część z nas zastanawia się nad kontynuowaniem nauki w tej szkole.
Uczniowie kl. 8 a

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości