E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Sukces młodych lekkoatletów PDF Drukuj Email
8.06.2021 zostały rozgrane zawody w trójboju lekkoatletycznym w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci, które były zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Nasza szkoła wystartowała w kategorii dziewcząt i chłopców. Niestety drużyna chłopców musiała walczyć z rywalami w okrojonym – trzyosobowym składzie, a na wynik końcowy składały się wyniki czterech zawodników.

Pomimo tych utrudnień świetny start czwartoklasistów pozwolił im zająć trzecie miejsce w powiecie! Dodatkowo dwóch naszych zawodników: Patryk Kędzior i Tomasz Lampart otrzymało nagrody indywidualne za II i III wynik w trzech konkurencjach. Dziewczęta ostatecznie zajęły 7 miejsce w powiecie. Naszych uczniów do zawodów przygotowywała p. Iwona Stępień.

Serdeczne podziękowania zarówno dla chłopców jak i dziewczynek za zaangażowanie i walkę do samego końca.

Skład chłopców:
1. Patryk Kędzior
2. Tomasz Lampart
3. Patryk Rajca

Skład dziewcząt:
1. Zuzanna Gawlik
2. Weronika Nieć
3. Zuzanna Sewioło
4. Kinga Budak
5. Justyna Szumacher   
I.S.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości