E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Rok Krzysztofa Kamila Baczyńskiego PDF Drukuj Email
W naszej szkole od stycznia do czerwca realizowany był projekt ,,Baczyński”, którego celem było m.in. upamiętnienie setnej rocznicy urodzin poety Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Uczniowie klasy ósmej na lekcjach języka polskiego poznawali twórczość artysty oraz rozbudzali zainteresowanie poezją czasów II wojny światowej.

Młodzież chętnie włączyła się w realizację projektu. Uczniowie wykonali plakaty i nagrywali recytację wierszy Baczyńskiego. Na szkolnym korytarzu, na drugim piętrze można było obejrzeć wystawę tematyczną. Zainteresowaniem cieszył się także konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną – ,,Krzysztof Kamil Baczyński – poeta-żołnierz”.

Zachęcam do zapoznania się z krótkim materiałem filmowym podsumowującym projekt:

www.canva.com/design/DAEgvNKEa94/XigTs6e4W60i1KWMlEkTOQ/watch
M.G.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości