E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
,,Witaj majowa jutrzenko...” PDF Drukuj Email
W   tym   roku   przypada   230.   rocznica   uchwalenia   Konstytucji   3   maja.   Była   to   pierwsza w Europie i druga na świecie niezwykle postępowa konstytucja.  Dawała szansę na przeprowadzenie koniecznych reform i miała  gwarantować niezależność polityczną.
Uczniowie  naszej szkoły uczcili Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz święto uchwalenia Konstytucji   3   maja. 
 Ze   względu   na trwającą   pandemię   oraz   obostrzenia,   nie   mogliśmy   tradycyjnie uczestniczyć w szkolnym apelu i uroczystościach gminnych, dlatego aby uczcić tę rocznicę, uczniowie przygotowali film.  W montażu słowno-muzycznym upamiętnili to ważne dla Polaków wydarzenie.
Film został wyświetlony podczas lekcji zdalnych, poprzez aplikację Microsoft Teams.
M.G, M.Z.


 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości