E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Powrót do szkoły PDF Drukuj Email

Od dnia 04 maja  2021 r. uczniowie klas I-III rozpoczynają naukę w formie stacjonarnej zgodnie z wewnętrznymi  procedurami  funkcjonowania szkoły w czasie pandemii COVID-19 – z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego wynikającego z wytycznych MEiN, GIS i MZ.

Lekcje odbywać się będą wg dotychczasowego tygodniowego planu zajęć dla wszystkich klas od godziny 8.00.

W okresie przejściowym tj. do momentu powrotu do szkoły uczniów klas IV-VIII uczniowie klas I A i  IIIA  wchodzą do budynku szkoły wejściem bocznym od strony boiska (dawne wejście do gimnazjum) w maseczkach ochronnych. Dodatkowo  uczniowie klasy IIIA  uczą się w  Sali lekcyjnej 104 na I piętrze, gdzie udają się klatką schodową po wejściu do szkoły.

Pozostałe zasady pozostają bez zmian.

Uczniowie starszych klas powrócą do szkół w połowie maja w trybie hybrydowym – o szczegółach będziemy informować w późniejszym terminie.

 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości