E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś" PDF Drukuj Email
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"
 "Mały Książę" - Antoine de Saint-Exupery
 
Od wielu już lat los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły, którzy po raz kolejny aktywnie i ofiarnie włączyli się do akcji na rzecz mieleckiego schroniska dla zwierząt. Nawet pandemia nie była przeszkodą do udziału w zbiórce darów, która trwała do końca lutego. Celem akcji było uwrażliwienie na krzywdę, niesienie pomocy potrzebującym i kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt.

 Nad kampanią czuwało Szkolne Koło Ekologiczne wraz z opiekunkami p.L. Kutrybałą, p. E. Pieróg  oraz pani B. Torba wychowawczyni klasy IIa. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie i tym samym udowodnili, że mają wielkie serce.
L.K., E.P.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości