"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś" PDF Drukuj Email
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"
 "Mały Książę" - Antoine de Saint-Exupery

Od wielu już lat los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły, którzy po raz kolejny aktywnie i ofiarnie włączyli się do akcji na rzecz mieleckiego schroniska dla zwierząt. Nawet pandemia nie była przeszkodą do udziału w zbiórce darów, która trwała do końca lutego. Celem akcji było uwrażliwienie na krzywdę, niesienie pomocy potrzebującym i kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt.

Nad kampanią czuwało Szkolne Koło Ekologiczne wraz z opiekunkami p.L. Kutrybałą, p. E. Pieróg  oraz pani B. Torba wychowawczyni klasy IIa. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie i tym samym udowodnili, że mają wielkie serce.
L.K., E.P.