E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Bądź bezpieczny w internecie!" PDF Drukuj Email
9 lutego 2021 r. obchodziliśmy w całej Europie Dzień Bezpiecznego Internetu. Przez cały tydzień na zajęciach edukacji informatycznej uczniowie klas I - III poznawali zagrożenia płynące z sieci internetowej, takie jak: cyberprzemoc, wyłudzanie poufnych informacji, kradzież danych osobowych, uzależnienia od mediów społecznościowych i gier komputerowych oraz dowiadywali się, jakie niebezpieczne treści czyhają na najmłodszych w internecie.

Dzieci z klas Ia i Ib poznały robota Necia, który wprowadził je w bezpieczny świat internetu. Dzięki Neciowi pierwszaki poznały ciekawe gry edukacyjne oraz "sieciuchy" - niebezpieczne stworki, których należy unikać w internecie.

Uczniowie klas IIa i IIIa odwiedzili portal edukacyjny Saferinternet, obejrzeli kreskówki o zagrożeniach w sieci - 3...2...1...Internet, które były pretekstem do rozmów na temat bezpiecznego korzystania z komputera, internetu, cyberprzemocy, uzależnienia od gier komputerowych czy mediów społecznościowych.

Szczególnie w okresie obecnej pandemicznej sytuacji, podczas której dzieci o wiele więcej korzystają z komputera i internetu, są to ważne tematy, do których często wracamy i przypominamy o zasadach bezpieczeństwa i netykiety.
J.G.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości