E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Aktywna zima w klasach I - III PDF Drukuj Email
Zima w pełni. Gdzie tylko okiem sięgnąć – biało. Dlatego korzystając z jej uroku i tego, że  śniegu mamy w bród, postanowiliśmy pobawić się na śniegu na naszym szkolnym podwórku. Wreszcie mogliśmy urządzić wesołe zabawy na śniegu.

Całkowicie oddaliśmy  się zimowej zabawie. Wykazaliśmy się niezwykłą  pomysłowością w szaleństwach na śniegu:  rzucaniu się śnieżkami,  a także toczeniu kul  śniegowych na zbudowanie bałwanka oraz innych budowli ze śniegu. 

Pogoda była trochę mroźna, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo dzieci wiedzą, że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem wróciliśmy do szkoły. Było mroźnie, ale wesoło i radośnie.
B.T.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości