E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
”Bądź aktywny również zimą” PDF Drukuj Email
Podczas nauki zdalnej nasi uczniowie zachęcani przez nauczycieli wychowania fizycznego nie zapominają o aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Zimowa aura sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu wolnego. Lepienie bałwana, bitwa na śnieżki, budowanie igloo, czy jazda na sankach to świetne pomysły na dobrą zabawę i wspólne spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

 Należy pamiętać, że ćwiczenia fizyczne realizowane na świeżym powietrzu przy obniżonej temperaturze  hartują nasz organizm, podnoszą naszą sprawność fizyczną, poprawiają wydolność organizmu i są źródłem dobrego samopoczucia. Dzięki temu nasz organizm jest lepiej dotleniony i wypoczęty. Mamy więcej energii i chęci do podejmowania codziennych wyzwań.
Nauczyciele wychowania fizycznego ogłosili akcję” Bądź aktywny również zimą” zachęcając tym samym do aktywnego spędzania czasu na śniegu. Uczniowie przesyłali zdjęcia przez cały tydzień od 25 do 29 stycznia a niektóre z nich prezentujemy na naszej stronie.

W dalszym ciągu zachęcamy do aktywności ruchowej pamiętając, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.
I.S.
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości