E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Finał WOŚP PDF Drukuj Email
31 stycznia br. odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szkolne Koło Wolontariatu przyłącza się do prośby Starostwa Powiatowego  w Mielcu o wsparcie zbiórki na ten cel.
W poprzednich finałach WOŚP każdy, kto chciał dołożyć swoją cegiełkę, mógł zrobić to na kilka sposobów: wrzucając środki do puszki wybranego wolontariusza, płacąc poprzez terminal płatniczy lub – od ostatnich trzech lat – zasilając wirtualną skarbonkę.
- Obecnie ta ostatnia forma jest bardziej potrzebna niż kiedykolwiek. Rok 2020 zmusił cały świat do zmiany trybu funkcjonowania. W związku z pandemią wiele osób nie będzie mogło wyjść i przekazać pieniędzy wolontariuszom lub samodzielnie kwestować. Dzięki e-Skarbonkom zbiórkę możemy natomiast przenieść do Internetu, czyli tam, gdzie spotkać można najwięcej darczyńców – czytamy na stronie Fundacji WOŚP.
Pod linkiem https://eskarbonka.wosp.org.pl/xb3gy8 dostępna jest spersonalizowana e-skarbonka urzędu - nowoczesne i bezpieczne narzędzie umożliwiające wsparcie WOŚP przy pomocy dosłownie kilku kliknięć. Przelew sfinalizować można m.in. przez popularny system PayU, który przekieruje Państwa na stronę banku lub umożliwi płatność przy użyciu kodu BLIK. Minimalna kwota wsparcia to 1 zł. Datki można składać imiennie lub anonimowo do dnia 1 lutego br. włącznie. Zebrane środki, zgodnie z założeniami 29. Finału WOŚP, zostaną przekazane dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
Więcej informacji o e-Skarbonce i prowadzonej zbiórce znajdą Państwo tutaj: https://powiat-mielecki.pl/aktualnosci/wspolnie-wesprzyjmy-wosp-1479.html oraz w mediach społecznościowych Powiatu Mieleckiego

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości