E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Razem na Święta" PDF Drukuj Email
Okres przedświąteczny to szczególny czas, kiedy wiele osób czeka na wsparcie i pomoc. Uczniowie Zespołu Szkół w Chorzelowie,  licznie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji MEN „Razem na Święta”, której celem jest  budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

Zadaniem związanym z akcją, którego podjęli się nasi uczniowie, było wykonanie kartek świątecznych z życzeniami i przekazanie ich sąsiadom m.in. poprzez wrzucenie ich do skrzynek pocztowych, oraz przygotowanie słodkich upominków w  postaci pierniczków i podarowanie ich potrzebującym osobom z najbliższej okolicy. Poniżej zamieszczamy fotorelację z akcji.
Kartki były wykonywane podczas zajęć zdalnych z plastyki poprzez aplikację Teams. Koordynatorem akcji była p. Sylwia Kania nauczyciel plastyki i muzyki ZS w Chorzelowie.
S.K.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości