E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Mamy Laureatkę w Ogólnopolskim Konkursie o św.Janie Pawle II PDF Drukuj Email
W dniu  10 grudnia otrzymaliśmy informację, że uczennica naszej szkoły Natalia Rado, została laureatką ogólnopolskiego konkursu o Świętym Janie Pawle II pt. ”Co powiedzieć chciałeś, kiedy w oknie stałeś?”.
Z niecierpliwościązekaliśmy na werdykt, który uroczyście został ogłoszony podczas wręczenia nagród w Domu Kultury w Przecławiu 12 grudnia 2020 r.

Konkurs odbywał się w  pięciu kategoriach wiekowych i czterech kategoriach wykonawczych: plastycznej, literackiej, multimedialnej, oraz test wiedzy on-line o św. Janie Pawle II. Natalia otrzymała wyróżnienie w kategorii plastycznej. W galerii dostępne zdjęcia z wręczenia dyplomu i nagród oraz  praca Natalki. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy, życząc dalszego rozwijania talentu. Opiekunem artystycznym uczennicy była p. S.Kania - nauczyciel plastyki i muzyki ZS w Chorzelowie
Organizatorem konkursu był poseł na sejm RP p. Fryderyk Kapinos. W załączniku link zawierający kilka słów na temat konkursu od p.Kapinosa

https://www.facebook.com/Kapinos.Fryderyk/posts/2873635209531675
S.K.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości