Weekend Cudów PDF Drukuj Email
Już po raz piąty Szkolne Koło Wolontariatu zmobilizowało społeczność szkolną do udziału w akcji Szlachetna Paczka. Tydzień przed Weekendem Cudów, przez 3 dni zebraliśmy w szkole, zachowując reżim sanitarny, żywność i środki czystości  o łącznej wartości ok. 800 zł. Po kwarantannie, 11 grudnia zapakowane w ozdobny papier paczki trafiły do magazynu Szlachetnej Paczki  w Rzochowie, skąd zostaną przekazane starszej, samotnej, schorowanej osobie.
W związku z bardzo dużą ilością produktów, część z nich przekazaliśmy do parafialnego oddziału Caritas, aby w ten sposób pomóc  w przygotowaniach przedświątecznych paczek dla potrzebujących z naszego terenu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel. Życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Szkolne Koło Wolontaariatu