E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Weekend Cudów PDF Drukuj Email
Już po raz piąty Szkolne Koło Wolontariatu zmobilizowało społeczność szkolną do udziału w akcji Szlachetna Paczka. Tydzień przed Weekendem Cudów, przez 3 dni zebraliśmy w szkole, zachowując reżim sanitarny, żywność i środki czystości  o łącznej wartości ok. 800 zł. Po kwarantannie, 11 grudnia zapakowane w ozdobny papier paczki trafiły do magazynu Szlachetnej Paczki  w Rzochowie, skąd zostaną przekazane starszej, samotnej, schorowanej osobie.
W związku z bardzo dużą ilością produktów, część z nich przekazaliśmy do parafialnego oddziału Caritas, aby w ten sposób pomóc  w przygotowaniach przedświątecznych paczek dla potrzebujących z naszego terenu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel. Życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Szkolne Koło Wolontaariatu
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości