E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Pomagam więc jestem PDF Drukuj Email
5 grudnia na całym świecie obchodzony jest jako Dzień Wolontariusza. W poniedziałek, 7 grudnia, Szkolne Koło Wolontariatu specjalnie przygotowaną na tę okoliczność prezentacją, przybliżyło społeczności szkolnej idee Wolontariatu, przedstawiło działania Koła oraz zachęciło do bezinteresownego pomagania innym.
Po południu, wolontariusze, uczestniczyli w wirtualnym spotkaniu okolicznościowym. Była to okazja do podziękowania wszystkim za ich chęć do niesienia pomocy oraz wyróżnienia tych, którzy najbardziej angażują się w działania Koła. Uczestnicy mieli możliwość wymienienia się swoimi uwagami  i pomysłami na przyszłość. Wolontariusze wzięli także udział w quizie, podczas którego drogą online wykazywali się wiedzą dotyczącą działalności SKW. Pierwsze miejsce wśród uczniów zajęła Ania z kl. 8a.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości