E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Komunikat Dyrektora Szkoły PDF Drukuj Email
Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie
Drodzy Uczniowie
Decyzją rządu – od poniedziałku 26 październikado 6 listopada  klasy IV –VIII przechodzą na naukę w systemie  zdalnym . Lekcje odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem lekcji poprzez platformę Microsoft Teams.Uczniowie zostali poinformowani o sposobie logowania się na platformie.
Ze względu na to, że decyzje rządowe są informacjami z ostatniej chwili  proszę na bieżąco sprawdzać komunikaty i zarządzenia, pozostawać w kontakcie ze szkołą w ustalonych z wychowawcami i nauczycielami formach, zwracać się do nas z wątpliwościami czy problemami – jesteśmy do dyspozycji, także w sprawach technicznych czy sprzętowych. Dodatkowych informacji lub wyjaśnień  szczególnie dotyczących logowania się na platformę udzielą na bieżąco  wychowawcy klas (kontakt poprzez dziennik elektroniczny).
Mam nadzieję, że wspólnie podołamy trudom zdalnej edukacji. Niezbędnym warunkiem jest, oczywiście, udział i zaangażowanie uczniów, wspieranych także przez Rodziców. Bardzo proszę o traktowanie tych lekcji, tak jakbyśmy normalnie chodzili do szkoły – sprawdzamy frekwencję, nie spóźniamy się, odrabiamy zadania, odpowiadamy, piszemy sprawdziany, jesteśmy aktywni…
Życzę nam wszystkim, aby okres zdalnej pracy nie był zbyt długi, i abyśmy jak najszybciej powrócili do normalnej nauki. Tymczasem pilnujmy się, przestrzegajmy obowiązujących teraz ograniczeń, nakazów i zakazów, nie spotykajmy się niepotrzebnie w grupach, pamiętajmy o zasadzie #ZostańWDomu.
                                                                                      Mirosława Wydro dyrektor  szkoły


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości