E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Europejski Tydzień Kodowania - #CodeWeek2020 PDF Drukuj Email
W dniach 10 - 25 października 2020 r. w całej Europie obchodzimy Europejski Tydzień Kodowania, czyli #CodeWeek2020, który wprowadza uczniów w cyfrowy świat programowania. Na lekcjach informatyki i nie tylko, uczniowie naszej szkoły ćwiczą kodowanie, sterowanie i programowanie.

Pierwszaki poznały pojęcie kodowania i programowania poprzez układanie sekwencji poleceń dla Rysobota i Kotobota na kartkach papieru, a także odkryły postać Czarodzieja w programie Baltie, z którym tworzyły swoje pierwsze budowle.

Drugoklasiści w Tygodniu Kodowania poznali kilka ciekawych gier edukacyjnych, które rozwijają umiejętność sterowania, kodowania i programowania.

Klasa trzecia również przebywała w świecie gier, które uczą podstaw programowania oraz kodowała polecenia w czasie zajęć matematycznych.

Uczniowie klas starszych kodowali i programowali z Godziną Kodowania i z programem Scratch.

Kodowanie i programowanie, szczególnie u najmłodszych uczniów rozwija kreatywne i logiczne myślenie, pomaga w osiągnięciu wysokiego poziomu kompetencji cyfrowych i lepszym rozumieniu otaczającego świata, a także zwiększa szanse na odniesienie sukcesu w życiu osobistym i zawodowym.
J.G.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości