Sprzątanie małego świata - Chorzelów 2020 PDF Drukuj Email
Już po raz 27 Fundacja Nasza Ziemia koordynowała największą polską akcją ekologiczną: Sprzątanie świata – Polska, która przebiegała pod hasłem  „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”.
Tegoroczna akcja różniła się od poprzednich edycji z powodu pandemii COVID-19. Mimo niesprzyjających okoliczności (niemożliwości wyjścia w teren) uczniowie klas siódmych nie zapomnieli, że Ziemia to wspólny dom,
o który należy dbać w każdej sytuacji i w każdym czasie. W odpowiedzi na apel Fundacji przystąpili do działania, angażując rodziców i rodzeństwo.  Posprzątali swoje przydomowe podwórka i udowodnili, że los małego świata nie jest im obojętny.
E.P., L.K.