E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Celem tej międzynarodowej akcji edukacyjnej jest propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki. W tym dniu ludzie z całego świata uświadamiają sobie i innym iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. Udowadniają, że można uczyć się jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje.

 Uczniowie zaangażowali się w ozdobienie szkoły własnoręcznie wykonując plakaty promujące akcję. Zabawa z tabliczką mnożenia  odbywała się nie tylko podczas lekcji matematyki, ale również na przerwach.  W całej naszej szkole pojawiło się mnóstwo przykładów działań prosto z tabliczki mnożenia. Na szkolnych korytarzach nie sposób było przejść, by nie natknąć się na 7 x 8=? czy ? : 9 = 8. Uczniowie utrwalali tabliczkę mnożenia wykorzystując zasoby internetowe i rozwiązując quizy. Każdy uczeń, rodzic,  nauczyciel i pracownik szkoły mógł zmierzyć się z zadaniami. Uczniowie klas IV- VI mieli za zadania w formie zabawy sprawdzić wiedzę matematyczną swojej rodziny przeprowadzając krótki test z tabliczki mnożenia w ramach akcji „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”

Obchody X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”, dziękujemy uczniom, którzy włączyli się w organizację tego dnia!

B.D i M.Z

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości