V Gminny Konkurs Poezji Karola Wojtyły PDF Drukuj Email
Dnia 18 maja 2011 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbył się V Gminny Konkurs Poezji Karola Wojtyły.
Recytowano najpiękniejsze wiersze Jego autorstwa m.in. „Miłość mi wszystko wyjaśniła”, „Zdumienie”, „Magnifikat”. Dzięki piękniej recytacji mogliśmy z radością obchodzić 91. rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Jury po wysłuchaniu prezentacji udało się na obrady. Wybór z pewnością był trudny, gdyż każdy z występujących włożył w recytację wiele pracy, jak i całe swoje serce. Nagrody przyznano Wiktorii Ciejce (kl. Ic ), Klaudii Bryk (kl. IId )-opiekunką jest Kamilla Muniak, Katarzynie Sowie (kl. IIIa )-opiekunka Lidia Kutrybała. Wyróżniono Elizę Bolon (kl. IIc ), Jagodę Gil (kl. IIc )- opiekunka Kamilla Muniak, Brygidę Hajduk (kl. IIId) oraz Dominikę Przywarę (kl. IIIa)- opiekunka Lidia Kutybała. Gratulujemy!!!

.