E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
11 maja konkurs czytelniczy PDF Drukuj Email
Dnia 11 maja 2011 roku w Bibliotece Pedagogicznej w Mielcu, odbył się II etap Powiatowego Konkursu Czytelniczego. Wzięły w nim udział dwie uczennice naszego gimnazjum, Dominika Przywara z klasy III a i Magdalena Zięba z klasy II d. Przygotowane zostały przez swoje nauczycielki języka polskiego, panią Lidię Kutrybałę oraz panią Kamillę Muniak. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprezentować wylosowaną przez siebie książkę, przedstawić życiorys jednego z dwóch autorów książek oraz odpowiedzieć na dwa pytania związane z książką i czytelnictwem. Było to nie lada wyzwanie, jednak dziewczyny poradziły sobie znakomicie, co też można było stwierdzić po wynikach. Magdalena Zięba została laureatką, natomiast Dominika Przywara finalistką.
Serdecznie gratulujemy dziewczynom wygranej. Jesteśmy dumni, że uczniowie reprezentujący naszą szkołę odnoszą tak wspaniałe sukcesy.
Wszystkim uczniom życzymy więcej takich wygranych, a nauczycielom tak wspaniałych uczniów.

zobacz galerię 
Magdalena Zięba 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości