E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
3 Maj PDF Drukuj Email
Witaj 3 Maj

Dniu Trzeciego Maja, dniu nam święty,
Hołd Ci należy nieść,
Choć dziś narodu cel wytknięty
Pamięci twojej cześć!
 

 
W Zespole Szkół w Chorzelowie dnia 4 maja 2011 roku odbyła się akademia z okazji 220. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie klas gimnazjalnych wraz z nauczycielami – p. Lidią Kutrybałą, Aliną Łukaszek, Renatą Flis oraz Sylwią Kanią przygotowali montaż słowno-muzyczny, upamiętniający czasy XVIII-wiecznej Polski.
Akademię rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu Polski, następnie obejrzeliśmy występy naszych koleżanek i kolegów. Uczennice klas pierwszych i drugich zaśpiewały patriotyczne piosenki, natomiast grupa uczniów kl. I, II oraz III zaprosiła wszystkich uczestników do wędrówki przez wieki, przybliżając nam wiedzę, dotyczącą tego ważnego wydarzenia z historii naszego narodu.
Każdy z nas, z uwagą słuchał przepięknie recytowanych wierszy o ojczyźnie oraz starał się przyswoić jak najwięcej informacji, gdyż dzień 3 maja jest bardzo ważną datą w historii Polski-to dzień wolności dla Polaków.

zobacz galerię
Joanna Kędzior, kl. III”d”
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości