E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Świat robotyki – świat przygody PDF Drukuj Email
25.02.2020 r. członkowie Szkolnego Kola Naukowego „Wynalazcy”, w ramach realizacji zadań związanych z IV edycją Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „ Być jak Ignacy. Odkryj tajemnice nauki.”, wzięli udział w 4 godz. warsztatach z robotyki.

Podczas zajęć, uczniowie kl. VI c pod czujnym okiem instruktorów z firmy „Świat robotyki”, odkrywali fascynację światem nauki,  rozwijali twórcze i logiczne myślenie , wyobraźnię przestrzenną, programowali, konstruowali i wprawiali w ruch pojazdy księżycowe oraz roboty. Poszerzyli swoja wiedzę na temat możliwości i zastosowania  edukacyjnych klocków Lego, świetnie się przy tym bawiąc.
Oprócz budowania mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach. Jedną z nich były wyścigi robotów.
                                                                                                      L.K.
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 1854 gości