E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Żyj nam Babciu zdrowo" PDF Drukuj Email
Takie motto towarzyszyło nam w tym roku podczas uroczystego spotkania z Dziadkami i Babciami w klasach zerowych. Uroczystość rozpoczęły dzieci z klasy 0B tańcem i wierszami. Dzieci z klasy 0A zaprezentowały inscenizację w oparciu o wiersz B. Lewandowskiej pt."Na zdrowie".

W humorystyczny sposób przypomniały gościom, cenne rady, które należy stosować, by czuć się młodym, zdrowym i silnym. Dziadkowie byli pod wrażeniem umiejętności aktorskich wnuków. Z rozrzewnieniem słuchali piosenek śpiewanych przez dzieci. Występ nagrodzili gromkimi brawami. Po programie artystycznym dzieci wręczyły babciom i  dziadkom własnoręcznie wykonane upominki  i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pani dyrektor Mirosława Wydro złożyła życzenia wszystkim gościom i podziękowała za liczne przybycie. Na uroczystości gościliśmy p. Wójta Gminy Mielec Józefa Piątka. Po programie artystycznym podziękował dzieciom za piękny występ i złożył dziadkom serdeczne życzenia.
Nad organizacją i przebiegiem uroczystości czuwały: p. Donata Witek i p. Kamila Grzelak.
D.W.
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości