E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wigilia klas 0 - III PDF Drukuj Email
W piątek 20 grudnia w klasach 0 – III przez cały dzień panowała świąteczna atmosfera. Na zajęciach  dzieci poznawały zwyczaje świąteczne oraz rozwiązywały zagadki logiczne, rebusy i krzyżówki związane z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia. Następnie udekorowały świątecznymi ozdobami i stroikami swoje klasopracownie.

Wprowadzeniem do szkolnej Wigilii było wspólne kolędowanie. Najmłodsze dzieci zebrały się w sali klasy IIa i entuzjastycznie wyśpiewały polskie kolędy i pastorałki. Dodatkową atrakcją był akompaniament gitarowy uczennicy klasy IIIa - Kingi Budak.

Następnie każda z klas przygotowała świąteczny stół i wigilijne potrawy w swoich salach. Dzieci łamały się opłatkiem, składały sobie życzenia i przepraszały za wszystko, co sprawiło innym przykrość w minionym roku.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia uczniowie obejrzeli przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klas starszych.
J.G.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości