E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Już czytam PDF Drukuj Email
„Już czytam” to projekt edukacyjny zrealizowany w grupie siedmiolatków w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Przygoda z biblioteką i książką rozpoczęła się w klasie zerowej. Bibliotekarka systematycznie odwiedzała zerówkę i czytała dzieciom krótkie utwory.

Później  dzieci  z wychowawcą odwiedzały bibliotekę, by wziąć  udział w zajęciach czytelniczych (gry, zabawy, zgaduj-zgadule, zajęcia plastyczne).  Następnie pierwszoklasiści  sami wybierali książki, by w ciszy obejrzeć bogato ilustrowane książeczki, przeczytać krótkie teksty  i wypożyczyć  je do domu.
A.K.

 
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości