E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Czytanie naszą codziennością" PDF Drukuj Email
Uczniowie klasy 2a w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa realizują projekt "Czytanie naszą codziennością". Celem projektu jest wdrożenie nawyku codziennego czytania wybranych przez dzieci książek. Przygodę z projektem drugoklasiści rozpoczęli od przyniesienia do szkoły swoich ulubionych książek i czytaniu ich w otoczeniu przyrody w jesiennym parku oraz założeniu Dzienników Książek.

W każdy piątek uczniowie przedstawiają kolegom książkę, którą przeczytali w ciągu tygodnia. W Dziennikach Książek dokumentują metryczkę książki oraz wykonują ilustrację i zapisują kilka zdań na temat przeczytanej pozycji. Po prezentacji swoich książek, dzieci zgromadzone w kręgu słuchają fragmentów najciekawszych książek pożyczonych z biblioteki lub przyniesionych z domu, czytanych na głos przez nauczyciela.

Projekt wdraża dzieci do codziennego czytania, uczy śmiałości w prezentowaniu na klasowym forum wybranych książek, zachęca rówieśników do sięgnięcia po ciekawe pozycje książkowe.
J.G.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości