E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Spotkanie z teatrem - "Królowa Śniegu" PDF Drukuj Email
18 grudnia 2019 r. uczniowie klas 0 - III po raz kolejny zebrali się wspólnie na spotkanie z teatrem edukacyjnym "Bazyl" z Rzeszowa. Tym razem obejrzeli piękną baśń H. Ch. Andersena - "Królowa Śniegu". Przedstawienie ubarwione elementami teatru cienia bardzo się dzieciom podobało.

Obejrzały je z wielkim zaciekawieniem w magicznej atmosferze. Spektakl pokazał nie tylko doskonałą grę aktorską, różnorodne formy przekazu scenicznego, ale także podkreślił główną ideę baśni - zwycięstwo dobra nad złem.
J.G.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości