E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Sukcesy najmłodszych w województwie! PDF Drukuj Email
13 grudnia 2019 r. uczniowie klas Ia i IIa naszej szkoły zostali zaproszeni do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie na uroczystą Galę Laureatów Podkarpackiego Konkursu "Literatura i dzieci - W świecie wyobraźni". Laureatkami wojewódzkiego etapu konkursu w kategorii Plastyka zostały: Julia Rak z kl.2a (op. Jolanta Gawryś), która zdobyła III miejsce oraz Julia Buda z kl.1a (op. Małgorzata Klecha) i Zofia Muniak z kl.2a (op. Jolanta Gawryś), które otrzymały wyróżnienia.

Sukces naszych uczennic jest tym większy, że na konkurs wpłynęło z całego województwa podkarpackiego aż 1403 prace plastyczne. Na pokonkursową wystawę zakwalifikowano tylko 140 prac. Z naszej szkoły opróćz prac laureatów znalazły się jeszcze 2 prace - Alana Snopkowskiego z kl.2a (op.J.Gawryś) i Julii Zalot z kl.3a (op. R.Żak).

Po zwiedzeniu pięknej wystawy uczniowie obejrzeli ciekawe inscenizacje, wysłuchali recytacji i piosenek w wykonaniu laureatów etapu wojewódzkiego konkursu. Uwieńczeniem wizyty w WDK w Rzeszowie był wspólny poczęstunek i pamiątkowe fotografie. 

We wcześniejszych etapach konkursu "Literatura i dzieci - W świecie wyobraźni" również nasi uczniowie zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia.

W etapie powiatowym w kategorii Recytacja nagrody otrzymali: Julia Buda (op. M.Klecha), Nikola Smykla (op. E.Babula), Adrian Ziomek (op. E. Babula), a wyróżnienie: Kinga Budak (op. R.Żak) oraz w kategorii Piosenka:  III miejsce - Kinga Budak, Gabriela Białek, Gabriela Ciemięga, Justyna Szumacher (op. S.Kania) i wyróżnienie: Gabriela Kania, Amelia Lelakowska, Martyna Pszeniczna (op. S.Kania)

W etapie gminnym w kategorii Recytacja nagrody otrzymali: Maja Krawiec (op. M.Klecha), Julia Buda (op. M.Klecha), Nikola Smykla (op. E.Babula), Kinga Budak (op. R.Żak), Adrian Ziomek (op. E.Babula) i wyróżnienia: Hanna Skolimowska (op. J.Gawryś), Milena Kurmaniak (op. E.Babula), Magdalena Mizera (op. E.Babula), w kategorii Piosenka: nagrody otrzymali - Kinga Budak, Gabriela Białek, Gabriela Ciemięga, Justyna Szumacher (op. S.Kania) i Gabriela Kania, Amelia Lelakowska, Martyna Pszeniczna (op. S.Kania).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
J.G. i E.B.
 
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości