E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Dzień Wolontariusza PDF Drukuj Email
5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.
W naszej szkole to dzień, w którym Szkolne Koło Wolontariatu świętuje kolejną rocznicę swojej działalności. Tego dnia, na korytarzu, pojawiła się okolicznościowa gazetka, na której znalazły się m.in. odrysowane dłonie wszystkich naszych Wolontariuszy.

W trakcie długich przerw zorganizowaliśmy akcję „Podaj dalej”. Akcja polegała na przekazywaniu kolejnym osobom kartek z pozytywnymi myślami. Przekazująca osoba otrzymywała w zamian zieloną naklejkę. W niedługim czasie cała społeczność szkolna nosiła zielone znaczki. Świadczyło to o tym, że wszyscy zostali obdarowani dobrym słowem.    
Obchody Dnia Wolontariusza zakończyliśmy spotkaniem wszystkich Wolontariuszy w szkolnej stołówce. Czekał tam na nas okazjonalny tort - podziękowanie za zaangażowanie w pracę SKW. 
M.A. i M.P.
 
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości